Search Security Enhanced (1.0.0) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Path
lt: Kelias

en: Please enter a valid email address.
lt: Prašome įvesti teisingą el. pašto adresą.

en: Domain
lt: Domenas

en: Security
lt: Saugumas

en: Pattern
lt: Šablonas
