Search Security Enhanced (1.0.0) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Path
lv: Ceļš

en: Domain
lv: Domēns

en: Security
lv: Drošība

en: General Settings
lv: Vispārējie uzstādījumi

en: Pattern
lv: Modelis

en: Parameter
lv: Parametrs
