Search Security Enhanced (1.0.0) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Path
nl: Pad

en: Advanced Settings
nl: Geavanceerde instellingen

en: Domain
nl: Domein

en: Security
nl: Beveiliging

en: General Settings
nl: Algemene instellingen

en: Pattern
nl: Patroon
