Search Security Enhanced (1.0.0) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Path
ro: Cale

en: Advanced Settings
ro: Setări Avansate

en: Domain
ro: Domeniu

en: General Settings
ro: Setări generale

en: Pattern
ro: Model

en: Parameter
ro: Parametru
