Search Security Enhanced (1.0.0) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: Path
ru: Путь

en: Please enter a valid email address.
ru: Пожалуйста, введите корректный email-адрес.

en: Advanced Settings
ru: Расширенные настройки

en: Domain
ru: Домен

en: Security
ru: Безопасность

en: General Settings
ru: Основные параметры

en: Pattern
ru: Шаблон

en: Parameter
ru: Параметр

en: Contact Information
ru: Контактная информация
