Search Security Enhanced (1.0.0) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Path
sk: Cesta

en: Advanced Settings
sk: Rozšírené nastavenia

en: Domain
sk: Doména

en: Security
sk: Bezpečnosť

en: General Settings
sk: Všeobecné nastavenia

en: Pattern
sk: Vzor
