Search Security Enhanced (1.0.0) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Path
sv: Sökväg

en: Please enter a valid email address.
sv: Var vänlig ange en giltig e-postadress.

en: Advanced Settings
sv: Utökade inställningar

en: Domain
sv: Domän

en: Security
sv: Säkerhet

en: General Settings
sv: Allmänna Inställningar

en: Pattern
sv: Mönster
