Search Security Enhanced (1.0.0) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Path
tr: Yol

en: Advanced Settings
tr: Gelişmiş Ayarlar

en: Domain
tr: Etki alanı

en: Security
tr: Güvenlik

en: General Settings
tr: Genel ayarlar

en: Pattern
tr: Örüntü
