Search Security Enhanced (1.0.0) - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: Path
uk: Шлях

en: Please enter a valid email address.
uk: Прохання ввести коректну адресу електронної пошти

en: Advanced Settings
uk: Додаткові налаштування

en: Domain
uk: Домен

en: Security
uk: Безпека

en: General Settings
uk: Загальні налаштування

en: Pattern
uk: Шаблон

en: Parameter
uk: Параметр

en: Contact Information
uk: Контактна інформація

en: Details:
uk: Подробиці:
