Search Security Enhanced (1.0.0) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Path
vi: Đường dẫn

en: Advanced Settings
vi: Thiết lập nâng cao

en: Domain
vi: Miền

en: General Settings
vi: Thiết lập chung

en: Pattern
vi: Mẫu

en: Parameter
vi: Tham số

en: Details:
vi: Chi tiết:
