Search Suggestions (8.x-1.0-alpha1) - en to af translation catalogue (13 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Type
af: Tipe

en: List
af: Lys

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Edit
af: Wysig

en: Search
af: Soek

en: Container
af: Houer

en: Default
af: Verstek

en: View
af: Wys

en: Block
af: Blok

en: Search form
af: Soekvorm
