Search Suggestions (8.x-1.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (24 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Type
ar: النوع

en: List
ar: لائحة

en: Enabled
ar: مفعل

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Edit
ar: تحرير

en: Search
ar: بحث

en: Display settings
ar: إعدادات العرض

en: Container
ar: حاوية

en: Label
ar: التسمية

en: Default
ar: الافتراضي

en: Views
ar: الرؤى

en: View
ar: عرض

en: ID
ar: المعرف ID

en: Block
ar: الصندوق

en: Count
ar: العدد

en: Heading
ar: الترويسة

en: Machine name
ar: الاسم الآلي

en: - Select -
ar: - اختر -

en: Search index
ar: فهرس البحث

en: Search form
ar: استمارة البحث

en: Form settings
ar: إعدادات الاستمارة

en: View mode
ar: نمط المشاهدة
