Search Suggestions (8.x-1.0-alpha1) - en to ast translation catalogue (15 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Type
ast: Triba

en: List
ast: Llista

en: Enabled
ast: Activáu

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Edit
ast: Editar

en: Search
ast: Guetar

en: Display settings
ast: Axustes de vista

en: Label
ast: Etiqueta

en: Default
ast: Predefiníu

en: View
ast: Vista

en: Block
ast: Bloque

en: Count
ast: Cuenta

en: Heading
ast: Encabezáu
