Search Suggestions (8.x-1.0-alpha1) - en to be translation catalogue (23 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Type
be: Тып

en: List
be: Спіс

en: Enabled
be: Уключана

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Search
be: Пошук

en: Display settings
be: Налады паказу

en: Container
be: Кантэйнер

en: Label
be: Подпіс

en: Default
be: Прадвызначана

en: View
be: Праглядзець

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Block
be: Блок

en: Count
be: Колькасць

en: Heading
be: Загаловак

en: Machine name
be: Машынная назва

en: - Select -
be: - Выбраць -

en: Autocomplete
be: Аўтазапаўненьне

en: Search index
be: Індэкс пошуку

en: Search form
be: Форма пошуку

en: View mode
be: Лад выгляду
