Search Suggestions (8.x-1.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (23 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Type
bo: རིགས

en: List
bo: མིང་ཐོ

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Search
bo: འཚོལ

en: Display settings
bo: འཆར་སྟངས་སྒྲིག་འགོད

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Views
bo: མཐོང་རིས

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Block
bo: ལྷུ་ལག

en: Count
bo: གྲངས

en: Heading
bo: འགོ་བརྗོད

en: Machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང

en: Autocomplete
bo: རང་འགུལ་སྒྲིག་བྱེད

en: Search index
bo: དཀར་ཆག་ནང་དུ་འཚོལ་བ

en: Search form
bo: འཚོལ་བཤེར་གྱི་གནས

en: View mode
bo: མཐོང་རིས་ཀྱི་རྣམ་པ

en: Contextual filter
bo: ནང་དོན་གོང་འོག་ཚག་རྒྱག་བྱེད
