Search Suggestions (8.x-1.0-alpha1) - en to el translation catalogue (21 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Type
el: Τύπος

en: List
el: Λίστα

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Display settings
el: Ρυθμίσεις εμφάνισης

en: Label
el: Ετικέτα

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: View
el: Προβολή

en: Block
el: Μπλοκ

en: Count
el: Αρίθμηση

en: Heading
el: Επικεφαλίδα

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής

en: - Select -
el: - Επιλέξτε -

en: Autocomplete
el: Αυτόματη συμπλήρωση

en: Search index
el: Ευρετήριο αναζήτησης

en: Search form
el: Φόρμα αναζήτησης

en: View mode
el: Τρόπος προβολής
