Search Suggestions (8.x-1.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (27 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Type
fi: Tyyppi

en: List
fi: Lista

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Search
fi: Etsi

en: Display settings
fi: Näyttöasetukset

en: Container
fi: Säiliö

en: Containers
fi: Säiliöt

en: Label
fi: Tunnus

en: Default
fi: Oletus

en: Views
fi: Näkymät

en: View
fi: Näytä

en: Block
fi: Lohko

en: Count
fi: Laskuri

en: Heading
fi: Ylätunniste

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi

en: - Select -
fi: - Valitse -

en: Autocomplete
fi: Automaattinen täydennys

en: Search index
fi: Haun indeksi

en: Search form
fi: Hakulomake

en: Form settings
fi: Lomakkeen asetukset

en: View mode
fi: Näyttötila

en: Contextual filter
fi: Sisältöriippuvanen suodatin

en: Display plugin
fi: Näyttötila-plugin
