Search Suggestions (8.x-1.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (25 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Type
gl: Tipo

en: List
gl: Lista

en: Enabled
gl: Activado

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Edit
gl: Editar

en: Search
gl: Buscar

en: Display settings
gl: Axustes da visualización

en: Container
gl: Contedor

en: Label
gl: Etiqueta

en: Default
gl: Predeterminado

en: Views
gl: Vistas

en: View
gl: Ver

en: Block
gl: Bloque

en: Count
gl: Contar

en: Heading
gl: Cabeceira

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: - Select -
gl: - Seleccione -

en: Autocomplete
gl: Autocompletar

en: Search index
gl: Índice de busca

en: Search form
gl: Formulario de busca

en: Form settings
gl: Axustes do formulario

en: View mode
gl: Modo de vista

en: Contextual filter
gl: Filtro contextual
