Search Suggestions (8.x-1.0-alpha1) - en to is translation catalogue (19 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Type
is: Gerð

en: List
is: Listi

en: Enabled
is: Virkt

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: Edit
is: Breyta

en: Search
is: Leit

en: Display settings
is: Birtingastillingar

en: Container
is: Gámur

en: Label
is: Merking

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Views
is: Gagnasýn

en: View
is: Skoða

en: ID
is: Kenni

en: Block
is: Blokk

en: - Select -
is: - Velja -

en: Autocomplete
is: Sjálfvirk útfylling

en: Search form
is: Leitarform
