Search Suggestions (8.x-1.0-alpha1) - en to ka translation catalogue (12 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Type
ka: ტიპი

en: List
ka: სია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Search
ka: ძიება

en: Container
ka: კონტეინერი

en: Label
ka: სათაური

en: Block
ka: ბლოკი

en: Count
ka: რაოდენობა
