Search Suggestions (8.x-1.0-alpha1) - en to kk translation catalogue (15 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Type
kk: Тип

en: List
kk: Көрсету

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Search
kk: Іздестіру

en: Display settings
kk: Шығару параметрлері

en: Label
kk: Атауы

en: Default
kk: Стандартты

en: View
kk: Қарау

en: Block
kk: Блок

en: Count
kk: Саны

en: Search form
kk: Іздестіру формасы
