Search Suggestions (8.x-1.0-alpha1) - en to kn translation catalogue (17 entries)

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: List
kn: ಪಟ್ಟಿ

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Search
kn: ಹುಡುಕು

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: Views
kn: ನೋಟಗಳು

en: View
kn: ನೋಡು

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Block
kn: ಖಂಡ

en: Count
kn: ಲೆಕ್ಕ

en: Heading
kn: ಹೆಡಿಂಗ್

en: Autocomplete
kn: ಸ್ವಯಂಪೂರ್ಣಗೊಳಿಕೆ
