Search Suggestions (8.x-1.0-alpha1) - en to mg translation catalogue (8 entries)

en: Delete
mg: Fafaina

en: Type
mg: Karazana

en: List
mg: Lisitra

en: Yes
mg: Eny

en: No
mg: Tsia

en: Search
mg: Karoka

en: Search index
mg: Pejy fikarohana

en: Search form
mg: Fikarohana
