Search Suggestions (8.x-1.0-alpha1) - en to mr translation catalogue (17 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Type
mr: प्रकार

en: List
mr: यादी

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: Edit
mr: संपादन

en: Search
mr: शोध

en: Container
mr: प्रभाग

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: Views
mr: याद्या

en: View
mr: बघा

en: ID
mr: आय डी

en: Block
mr: भाग

en: Search form
mr: शोध

en: View mode
mr: दृश्य प्रस्थिती
