Search Suggestions (8.x-1.0-alpha1) - en to my translation catalogue (13 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: List
my: စာရင်း

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Search
my: ရှာရန်

en: Label
my: အညွန်း

en: Views
my: မြင်ကွင်းများ

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: Count
my: ရေတွက်

en: - Select -
my: - ရွေးချယ်ရန် -

en: Search form
my: ရှာဖွေရန်
