Search Suggestions (8.x-1.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (27 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: List
nl: Lijst

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Edit
nl: Bewerken

en: Search
nl: Zoeken

en: Display settings
nl: Weergave-instellingen

en: Default
nl: Standaard

en: Views
nl: Overzichten

en: View
nl: Weergeven

en: Block
nl: Blok

en: Count
nl: Aantal

en: Heading
nl: Koptekst

en: Machine name
nl: Systeemnaam

en: - Select -
nl: - Selecteren -

en: Search path
nl: Zoekpad

en: Form IDs
nl: Formulier-ID's

en: Autocomplete
nl: Automatisch aanvullen

en: Search index
nl: Zoekindex

en: Search form
nl: Zoekveld

en: Form settings
nl: Formulierinstellingen

en: Result type
nl: Resultaattype

en: View mode
nl: Weergavemodus

en: Contextual filter
nl: Contextueel filter

en: Container settings
nl: Containerinstellingen

en: Display plugin
nl: Plugin weergeven
