Search Suggestions (8.x-1.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (28 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Type
pl: Typ

en: List
pl: Lista

en: Enabled
pl: Włączone

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Edit
pl: Edytuj

en: Search
pl: Szukaj

en: Display settings
pl: Ustawienia wyświetlania

en: Container
pl: Kontener

en: Containers
pl: Kontenery

en: Label
pl: Etykieta

en: Default
pl: Domyślny

en: Views
pl: Widoki

en: View
pl: Widok

en: Block
pl: Blok

en: Count
pl: Liczba

en: Heading
pl: Nagłówek

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: - Select -
pl: - Wybierz -

en: Search path
pl: Ścieżka przeszukiwania

en: Autocomplete
pl: Autouzupełnianie

en: Search index
pl: Indeks wyszukiwania

en: Search form
pl: Formularz wyszukiwania

en: Form settings
pl: Ustawienia formularza

en: View mode
pl: Tryb widoku

en: Contextual filter
pl: Filtr kontekstowy

en: Display plugin
pl: Wtyczka formatu wyświetlania
