Search Suggestions (8.x-1.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (23 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Type
sk: Typ

en: List
sk: Zoznam

en: Enabled
sk: Povolené

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Edit
sk: Upraviť

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Display settings
sk: Nastavenie zobrazovania

en: Label
sk: Označenie

en: Default
sk: Predvolené

en: Views
sk: Zobrazenia

en: View
sk: Zobraziť

en: Block
sk: Blok

en: Count
sk: Počet

en: Heading
sk: Nadpis

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: - Select -
sk: - Zvoľte -

en: Autocomplete
sk: Automatické dokončenie

en: Search index
sk: Index vyhľadávania

en: Search form
sk: Vyhľadávanie

en: Form settings
sk: Nastavenia formulára

en: View mode
sk: Režim zobrazenia
