Search Suggestions (8.x-1.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (26 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Type
sv: Typ

en: List
sv: Lista

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Edit
sv: Redigera

en: Search
sv: Sök

en: Display settings
sv: Inställningar för visning

en: Container
sv: Grupp

en: Label
sv: Etikett

en: Default
sv: Förvald

en: Views
sv: Vyer

en: View
sv: Visa

en: Count
sv: Antal

en: Heading
sv: Rubrik

en: Machine name
sv: Maskinläsbart namn

en: - Select -
sv: - Välj -

en: Autocomplete
sv: Automatiskt kompletterande

en: Search index
sv: Sökindex

en: Search form
sv: Sökformulär

en: Form settings
sv: Inställningar för formulär

en: View mode
sv: Visningsläge

en: Contextual filter
sv: Kontextuellt filter

en: Entity list
sv: Objektslista

en: Display plugin
sv: Insticksprogram för visning
