Search Suggestions (8.x-1.0-alpha1) - en to te translation catalogue (15 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Type
te: రకం

en: List
te: జాబితా

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: Edit
te: మార్చు

en: Search
te: వెతుకు

en: Display settings
te: ప్రదర్శన అమరికలు

en: Label
te: లేబుల్

en: Default
te: అప్రమేయం

en: View
te: చూడు

en: Count
te: లెక్క

en: - Select -
te: - ఎంచుకోండి -

en: View mode
te: వీక్షణ పద్ధతి
