Search Suggestions (8.x-1.0-alpha1) - en to ur translation catalogue (17 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Type
ur: قِسم

en: List
ur: فہرست

en: Enabled
ur: فعال

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: Edit
ur: تدوین

en: Search
ur: تلاش

en: Display settings
ur: ڈسپلے کی ترتیبات

en: Container
ur: کنٹینر

en: Label
ur: عنوان

en: Default
ur: طے شدہ

en: Views
ur: ویوز

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: ID
ur: شناخت

en: Block
ur: بلاک

en: View mode
ur: دیکھنے کے موڈ
