Search Suggestions (8.x-1.0-alpha1) - en to az translation catalogue (22 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Type
az: Növ

en: List
az: Siyahı

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Edit
az: Dəyiş

en: Search
az: Axtarış

en: Display settings
az: Ekran parametrləri

en: Container
az: Konteyner

en: Default
az: Susmaya görə

en: Views
az: Görünüşlər

en: View
az: Görünüş

en: ID
az: İD

en: Block
az: Blok

en: Count
az: Say

en: Heading
az: Başlıq

en: Machine name
az: Maşın adı

en: - Select -
az: - Seçin -

en: Autocomplete
az: Avtomatik tamamlama

en: Search index
az: Axtarış indeksi

en: Search form
az: Axtarış forması
