Search Suggestions (8.x-1.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (17 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Type
bg: Тип

en: List
bg: Списък

en: Enabled
bg: Активиран

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Edit
bg: Редактирай

en: Search
bg: Търси

en: Display settings
bg: Настройки на дисплея

en: Label
bg: Заглавие

en: Default
bg: По подразбиране

en: Views
bg: Изгледи

en: View
bg: Прегледай

en: Block
bg: Блокирай

en: Count
bg: Брой

en: Search index
bg: Индекс на търсене

en: Search form
bg: Форма за търсене
