Search Suggestions (8.x-1.0-alpha1) - en to bn translation catalogue (15 entries)

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Type
bn: টাইপ

en: List
bn: তালিকা

en: Enabled
bn: কার্যকর

en: Yes
bn: হ্যাঁ

en: No
bn: না

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Search
bn: অনুসন্ধান

en: Display settings
bn: প্রদর্শন সংক্রান্ত সেটিংস

en: Default
bn: ডিফল্ট

en: View
bn: প্রদর্শন

en: Block
bn: ব্লক

en: Machine name
bn: মেশিনের নাম

en: Search index
bn: অনুসন্ধান সূচি

en: Search form
bn: অনুসন্ধান ফরম
