Search Suggestions (8.x-1.0-alpha1) - en to bs translation catalogue (15 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Type
bs: Tip

en: List
bs: Izlistaj

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Search
bs: Pretraga

en: Display settings
bs: Postavke prikaza

en: Label
bs: Oznaka

en: View
bs: Pregled

en: Block
bs: Blok

en: Autocomplete
bs: Autokompletiranje

en: Search form
bs: Forma za pretragu

en: Form settings
bs: Postavke forme
