Search Suggestions (8.x-1.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (25 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Type
ca: Tipus

en: List
ca: Llistat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Yes
ca: Sí

en: Edit
ca: Edita

en: Search
ca: Cerca

en: Display settings
ca: Paràmetres de visualització

en: Container
ca: Contenidor

en: Containers
ca: Contenidors

en: Label
ca: Etiqueta

en: Default
ca: Per defecte

en: View
ca: Mostra

en: Block
ca: Bloc

en: Count
ca: Quantitat

en: Heading
ca: Capçalera

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: - Select -
ca: - Selecciona -

en: Autocomplete
ca: Autocompleta

en: Search index
ca: Índex de la cerca

en: Search form
ca: Formulari de cerca

en: Form settings
ca: Configuració del formulari

en: View mode
ca: Mode de visualització

en: Contextual filter
ca: Filtre contextual

en: Display plugin
ca: Connector de visualització
