Search Suggestions (8.x-1.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (24 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Type
cs: Typ

en: List
cs: Seznam

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Edit
cs: Upravit

en: Search
cs: Hledat

en: Display settings
cs: Nastavení zobrazení

en: Container
cs: Kontejner

en: Label
cs: Popisek

en: Default
cs: Výchozí

en: View
cs: Zobrazit

en: Block
cs: Blok

en: Count
cs: Počet

en: Heading
cs: Záhlaví

en: Machine name
cs: Strojový název

en: - Select -
cs: - Vyberte -

en: Autocomplete
cs: Automatické dokončování

en: Search index
cs: Index pro vyhledávání

en: Search form
cs: Vyhledávání

en: Form settings
cs: Nastavení formuláře

en: View mode
cs: Režim zobrazení

en: Contextual filter
cs: Kontextuální filtr
