Search Suggestions (8.x-1.0-alpha1) - en to cy translation catalogue (16 entries)

en: Delete
cy: Dileu

en: Type
cy: Math

en: List
cy: Rhestr

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: Edit
cy: Golygu

en: Search
cy: Chwilio

en: Display settings
cy: Dangos gosodiadau

en: Default
cy: Diofyn

en: Views
cy: Gwelediadau

en: View
cy: Gweld

en: Block
cy: Bloc

en: Count
cy: Cyfrifiad

en: Autocomplete
cy: Hunan-gwblhau

en: Search form
cy: Ffurf chwiliad
