Search Suggestions (8.x-1.0-alpha1) - en to da translation catalogue (23 entries)

en: Delete
da: Slet

en: List
da: Vis

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: Edit
da: Redigér

en: Search
da: Søg

en: Display settings
da: Indstillinger for visning

en: Container
da: Beholder

en: Containers
da: Containere

en: Label
da: Etiket

en: Default
da: Standard

en: View
da: Vis

en: Block
da: Blok

en: Count
da: Antal

en: Heading
da: Overskrift

en: Machine name
da: Internt navn

en: - Select -
da: - Vælg -

en: Autocomplete
da: Autofuldfør

en: Search index
da: Søgeindex

en: Search form
da: Søgefelt

en: Form settings
da: Formularer

en: Contextual filter
da: Kontekstuelt filter
