Search Suggestions (8.x-1.0-alpha1) - en to dz translation catalogue (13 entries)

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: List
dz: ཐོ་ཡིག་

en: Enabled
dz: ལྕོགས་ཅན།

en: Yes
dz: ཨིན།

en: No
dz: མེན།

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Search
dz: འཚོལ་ཞིབ།

en: Default
dz: སྔོན་སྒྲིག

en: View
dz: སྟོན་

en: Block
dz: ལེབ་དུམ།

en: Count
dz: གྱངས་ཁ་བརྐྱབ་

en: Search form
dz: འཚོལ་ཞིབ་འབྲི་ཤོག
