Search Suggestions (8.x-1.0-alpha1) - en to eo translation catalogue (18 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Type
eo: Tipo

en: List
eo: Listo

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Edit
eo: Redaktu

en: Search
eo: Serĉu

en: Display settings
eo: Vidigaj opcioj

en: Label
eo: Etikedo.

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Views
eo: Vidoj

en: View
eo: Vidu

en: ID
eo: Identigilo

en: Block
eo: Bloko

en: Count
eo: Kalkulo

en: Search form
eo: Serĉformularo

en: View mode
eo: Vidoreĝimo
