Search Suggestions (8.x-1.0-alpha1) - en to et translation catalogue (25 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Type
et: Liik

en: List
et: Nimekiri

en: Enabled
et: Lubatud

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Edit
et: Muuda

en: Search
et: Otsing

en: Display settings
et: Kuvamise seaded

en: Container
et: Konteiner

en: Label
et: Nimetus

en: Default
et: Vaikimisi

en: Views
et: Vaated

en: View
et: Kuva

en: Block
et: Plokk

en: Count
et: Arv

en: Heading
et: Pealkiri

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: - Select -
et: - Vali -

en: Search index
et: Otsinguindeks

en: Search form
et: Otsinguvorm

en: Form settings
et: Vormi seaded

en: View mode
et: Kuvarežiim

en: Contextual filter
et: Kontekstifilter

en: Display plugin
et: Kuva plugin
