Search Suggestions (8.x-1.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (21 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Type
eu: Mota

en: List
eu: Zerrenda

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Edit
eu: Editatu

en: Search
eu: Bilatu

en: Display settings
eu: Bistaratzearen ezarpenak

en: Label
eu: Etiketa

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Views
eu: Bistak

en: View
eu: Bista

en: ID
eu: IDa

en: Block
eu: Blokea

en: Count
eu: Zenbatu

en: Machine name
eu: Makinaren izena

en: - Select -
eu: - Aukeratu -

en: Search index
eu: Bilaketa indizea

en: Search form
eu: Bilaketa formularioa

en: Form settings
eu: Formularioaren ezarpenak
