Search Suggestions (8.x-1.0-alpha1) - en to fil translation catalogue (13 entries)

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Type
fil: Uri

en: List
fil: Listahan

en: Enabled
fil: Gumagana

en: Yes
fil: Oo

en: No
fil: Hindi

en: Edit
fil: Wastuhin

en: Search
fil: Hanapin

en: Default
fil: Pamantayan

en: View
fil: Tingnan

en: Block
fil: Tipak

en: - Select -
fil: - Pumili -

en: Search form
fil: Pormularyo ng paghahanap
