Search Suggestions (8.x-1.0-alpha1) - en to gu translation catalogue (12 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Type
gu: પ્રકાર

en: List
gu: સૂચિ

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Search
gu: શોધ

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: View
gu: જુઓ

en: Autocomplete
gu: સ્વત: પૂર્ણ
