Search Suggestions (8.x-1.0-alpha1) - en to he translation catalogue (25 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Type
he: סוג

en: List
he: רשימה

en: Enabled
he: מופעל

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Edit
he: עריכה

en: Search
he: חיפוש

en: Display settings
he: הגדרות תצוגה

en: Container
he: מיכל

en: Label
he: תווית

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Views
he: היבטים

en: View
he: צפיה

en: Block
he: בלוק

en: Count
he: כמות

en: Heading
he: כותרת

en: Machine name
he: שם מכונה

en: - Select -
he: - בחירה -

en: Autocomplete
he: השלמה אוטומטית

en: Search index
he: חיפוש באינדקס

en: Search form
he: טופס חיפוש

en: Form settings
he: הגדרות טופס

en: View mode
he: מצב תצוגה

en: Contextual filter
he: מסנן תלוי הקשר
