Search Suggestions (8.x-1.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (20 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Type
hr: Vrsta

en: List
hr: Popis

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Edit
hr: Uredi

en: Search
hr: Pretraga

en: Display settings
hr: Postavke prikaza

en: Container
hr: Kontejner

en: Label
hr: Oznaka

en: Default
hr: Zadano

en: View
hr: Pregled

en: Block
hr: Blok

en: Count
hr: Broj

en: Heading
hr: Zaglavlje

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv

en: - Select -
hr: - Odaberi -

en: Search index
hr: Indeks pretraživanja

en: Search form
hr: Obrazac pretrage
