Search Suggestions (8.x-1.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (17 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Type
hy: Տեսակ

en: List
hy: Ցանկ

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Search
hy: Որոնել

en: Display settings
hy: Ցուցադրության պարամետրերը

en: Label
hy: Պիտակ

en: Default
hy: Լռելյայն

en: View
hy: Դիտել

en: Block
hy: Բլոկ

en: Count
hy: քանակ

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում

en: - Select -
hy: - Ընտրել -

en: View mode
hy: Դիտման ռեժիմ
