Search Suggestions (8.x-1.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (27 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Type
ja: タイプ

en: List
ja: リスト

en: Enabled
ja: 有効

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: Edit
ja: 編集

en: Search
ja: 検索

en: Display settings
ja: 表示設定

en: Container
ja: コンテナー

en: Containers
ja: コンテナー

en: Label
ja: ラベル

en: Default
ja: デフォルト

en: Views
ja: ビュー

en: View
ja: ビュー

en: Block
ja: ブロック

en: Count
ja: カウント

en: Heading
ja: 見出し1

en: Machine name
ja: システム内部名称

en: - Select -
ja: - 選択 -

en: Autocomplete
ja: 自動補完

en: Search index
ja: 検索インデックス

en: Search form
ja: 検索フォーム

en: Form settings
ja: フォーム設定

en: View mode
ja: ビュー・モード

en: Contextual filter
ja: コンテクスチュアルフィルター

en: Display plugin
ja: ディスプレイプラグイン
