Search Suggestions (8.x-1.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (21 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Type
jv: Tipe

en: List
jv: Daftar

en: Enabled
jv: Urip

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Edit
jv: Sunting

en: Search
jv: Goléki

en: Display settings
jv: Sétingan Display

en: Container
jv: Kontainer

en: Label
jv: Judul

en: Default
jv: Gawan

en: Views
jv: View

en: View
jv: Tampilan

en: Block
jv: Blok

en: Count
jv: Jumlah

en: Heading
jv: Irahan

en: Machine name
jv: Jeneng mesin

en: - Select -
jv: - Pilih -

en: Search index
jv: Nggolèki indeks

en: Search form
jv: Form panggolèkan
